top of page
IMG_0671_edited_edited.jpg

NEFES | MEDİTASYON

Mandala çiçek

Doğal ve kesintisiz nefes, zihin ve bedendeki sağlıklı enerji akışını sağlar. Birçok farklı teknik ve ritmde uyguladığımız yogik nefes egzersizleri, bedensel ve zihinsel farkındalığımızı arttırmamızda, sakinleşmede, odaklanmada bize yöntemsel bir rehber sunar. Bilinçli ve düzenli olarak yapılan nefes egzersizleri hem sağlığımız üzerinde birçok olumlu değişim yaratır hem de zihni berraklaştırarak gevşemeye, stres kontrolüne, kaygı ve korku bozukluklarını dengelemeye yardımcı olur.

KURUMSAL EĞİTİMLER

IMG_4094.JPG
LBUCE6207.JPG

2018-2019'da bir yıl süreyle her hafta, 

Sütaş Genel Müdürlük binasında

''Nefes - Meditasyon ve Bedensel Gevşeme'' 

ve ofis yogası çalışmaları yaptık.

UVZE1604.JPG

KATILIMCILARIN İZLENİMLERİ

Ayşegül Gökmen Torun

Daha önce yoga ve spor deneyimim olmasına rağmen, nefes ile ilgili bu ilk tecrübem oldu.. Hayatımın her alanındaki stresten çok ufak da olsa kaçma, durup bir kendimi dinlememe olanak sağladı. Zihnime iyi gelmesinin yanısıra vücudumda da çok büyük etkiler gördüm. Omurgamın hiç tahmin etmediğim yerlerine kadar işledi bu çalışma. Benim gibi sırt ağrıları çeken bir insan için çok çok önemli bir çalışma.

Sinem Alpan

Nefes derslerimiz sayesinde çok güzel şeyler öğrendik.Nefes çalışmamız olduğu günler kesinlikle daha zinde ve daha verimli geçiyor. Doğru nefes almayı, zihnimi, dinlendirmeyi bir nevi kendimle barışık olmayı öğrendim. Her hafta Salı gününü sabırsızlıkla bekler olduk. Öğrendiğimiz teknikleri yer yer kullanıyoruz, ve  ne zaman hangi çalışmayı yaparsak hangi tekniği uygularsak iyi geleceğini de bu derslerimiz sayesinde öğrendik.

Mustafa Tekin

Farkındalıkla enerjimizi yükselten,

 

Kurumsal anlamda farkımızı gösteren,

 

Vitamin niyetine çalışma, şeker gibi hocamızla.

Şirket etkinlikleri ve eğitimleriniz için danışmak üzere iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page